De eerste editie van onze B&R Jobfoor was een succes! Meer dan 100 geïnteresseerden, op zoek naar een job “in den bouw”, schreven zich in om op 21 maart kennis te maken met onze Bouwgroep en haar dochterbedrijven.
De eerste editie van onze B&R Jobfoor was een succes! Meer dan 100 geïnteresseerden, op zoek naar een job “in den bouw”, schreven zich in om op 21 maart kennis te maken met onze Bouwgroep en haar dochterbedrijven. Heel wat kandidaten kwamen persoonlijk langs op de werf van Hooyberghs – sporthal Heikant in Arendonk – en grepen hun kans om in gesprek te gaan met onze firmaverantwoordelijken,
collega’s en mensen van HR. Naast het bezoeken van de bedrijfskraampjes konden de sollicitanten tevens hun kans wagen bij “touwtje trek” en wat lekkers proeven uit onze snoepkraam. Resultaat? 11 bezoekers
kwamen alvast niet van een koude kermis thuis en gaan door naar de volgende ronde van het sollicitatieproces! Bedankt aan alle firmaverantwoordelijken en collega’s, team HR en helpers om van deze eerste editie een succes te maken. Extra dankjewel ook aan projectleiders Brent en Pieter om hun werf beschikbaar te stellen voor dit event!
Wij gebruiken cookies op onze website om u de meest relevante ervaring te geven en persoonlijke ads te voorzien door het onthouden van uw voorkeuren en herhaalde bezoeken. Door op “accepteer alle” te klikken, stemt u in met het gebruik van alle cookies. U kunt echter ook naar “Instellingen” gaan om een gecontroleerde toestemming te geven.